Dołącz

Nasi Liderzy

Jest ich ośmioro, są w różnym wieku, mają różne pasje i zainteresowania, ale łączy ich Wolontariat w Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz  fakt, że już 3 i 4 czerwca podczas Ogólnopolskich Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko” poprowadzą grupy Wolontariuszy - to nasi Liderzy.

Bycie liderem to bardzo odpowiedzialna i niełatwa funkcja. Ich zadaniem jest koordynowanie działań Wolontariuszy w konkretnych grupach, współpraca między sobą i reagowanie na bieżące potrzeby podczas tego dwudniowego wydarzenia.

Poznajcie Liderów:

Karolina Cząstka – odpowiadać będzie za zbiórkę publiczną w „Galerii pod Gołym Niebem” na krakowskich Plantach, gdzie znajdzie się rękodzieło ofiarowane przez darczyńców. Tu krakowianie i turyści będą mogli wesprzeć leczenie i rehabilitację Pawła Murawiaka, a w zamian za wrzuconą do puszek darowiznę wybrać rękodzieło. Rodziny z dziećmi znajdą tu nie tylko ubrania i zabawki, ale również konkursy z nagrodami oraz warsztaty.

Joanna Brożek – wraz z Wolontariuszami poprowadzi namiot ekologiczny, który 3 i 4 czerwca stanie na płycie Rynku Głównego. Znajdzie się w nim  wiele atrakcji, konkursów i warsztatów z recyklingu dla najmłodszych. Tutaj będzie również prowadzona zbiórka zakrętek, a pozyskane w ten sposób pieniądze przeznaczymy na leczenie i rehabilitację Pawła Murawiaka.

 

Anita Morga i Piotr Wachowski – wspólnie poprowadzą najliczniejszą grupę Wolontariuszy, czyli grupę porządkową. Grupa ta będzie dbać o porządek podczas całego wydarzenia, pod czujnym okiem Anity – na zasceniu, a Piotra – na widowni. Jako zespół do zadań specjalnych Wolontariusze będę również reagować na każdą potrzebę.

 

Tomasz Czapiewski – poprowadzi grupę cateringową. Wolontariusze zadbają o to, by nikt podczas tych dwóch dni nie był głodny. Zapewnią posiłki wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia, a także je tworzącym.

Paweł Czyż –  w sobotę obejmie całą grupę sportową, która będzie odpowiadała za prawidłowy przebieg wydarzenia sportowego. Do zadań Wolontariuszy będzie należała m.in. opieka nad boiskami i stanowiskami sportowymi, a także kontakt ze sportowcami, gośćmi i gwiazdami sportu.

 

Justyna Kurek – poprowadzi grupę działań indywidualnych. Będzie można ją spotkać w namiocie Biura Młodych, gdzie zainteresowani dowiedzą się, jak działa u nas wolontariat. Pod opieką Justyny  będą wszyscy Wolontariusze od indywidualnych zadań specjalnych (np. Biuro Festiwalowe, foto, wręczanie nagród artystom).

Aleksandra Gbyl – będzie odpowiadała za grupę gadżetową, która podczas weekendu zadba o to, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o naszym wydarzeniu. To właśnie Wolontariusze z tej grupy będą rozdawać gazetkę informacyjną z planem całego wydarzenia oraz prowadzić na Rynku zbiórkę publiczną na organizację Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w 2018 r.

Nasi Liderzy już od kilku tygodni intensywnie przygotowują się do Ogólnopolskich Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko”. By jak najlepiej koordynować działania swoich grup przeszli również specjalne szkolenie, na którym  dowiedzieli się od pracowników firmy Reporter Events o tym, jak radzić sobie w sytuacjach trudnych i stresujących. Bardzo dziękujemy Paniom Annie i Marcie oraz Panu Grzegorzowi za poświęcony czas i warsztaty z naszymi Liderami.

A Wam, Drodzy Liderzy! Dziękujemy za Wasze dotychczasowe działania, za poświęcony czas i włożone serce. Trzymamy mocno kciuki – za Was i za Wasze grupy.

 

Najnowsze informacje o Fundacji na Twojej skrzynce

autoresponder system powered by FreshMail