Dołącz

4 sierpnia 2017

Już jutro w Lubiatowie piknik integracyjny!

W sobotę, 5 sierpnia, nasi Wolontariusze organizują V. Piknik Integracyjny „Spotkajmy się w Lubiatowie”. Zapraszamy wszystkich gorąco!

O rzeczach ważnych warto rozmawiać zawsze, czy to lato, czy zima i zawsze warto być gotowym na wyjątkowe spotkania z drugim człowiekiem. Dlatego w ten sierpniowy weekend zapraszamy na Piknik Integracyjny „Spotkajmy się w Lubiatowie” organizowany przez Wolontariuszy naszej Fundacji. W Lubiatowie Wolontariusze od tygodnia uczestniczyli w intensywnych szkoleniach, m.in. z  zakresu tworzenia zespołu, zarządzania projektami, relacji z mediami. Efektem zdobytych na szkoleniach umiejętności i doświadczeń będzie właśnie zorganizowanie pikniku integracyjnego. To nie lada wyzwanie dla naszych „Zielonych”, dlatego serdecznie dziękujemy  Wolontariuszom z firmy CISCO i Banku Zachodniego WBK za pomoc i wsparcie organizacyjne.

Już jutro, w godz. 11.00-15.00, na terenie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lubiatowie przy ul. Spacerowej 38  na wszystkich, bez względu na wiek, czeka wiele atrakcji:

  •  występ wokalistki Nicole Modzelewskiej, uczestniczki Kaszubskiego Idola – Radio Kaszuby,
  •  wystawa zdjęć podopiecznego WTZ Romana Wittbrodta,
  • zwiedzanie pracowni ośrodka WTZ,
  • dla najmłodszych uczestników pikniku zaplanowane są liczne warsztaty artystyczne, pokazy i konkursy z nagrodami. Nie zabraknie również smakołyków ufundowanych przez lokalnych przedsiębiorców.

SPOTKAJMY SIĘ W LUBIATOWIE, by wspólnie spędzić niezapomniane chwile!

 

Najnowsze informacje o Fundacji na Twojej skrzynce

autoresponder system powered by FreshMail