Dołącz

Półfinałowe zmagania

6 maja z Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyły się półfinały Festiwalu Zaczarowanej Piosenki - nie mogło tam zabraknąć naszych Wolontariuszy

To był piękny i bardzo słoneczny dzień, do Warszawy Wolontariusze przyjechali z różnych stron Polski – m.in. z Krakowa, Szczecina, Lądka, Osieka, Sędziszowa… W tym roku wspierali ich Pracownicy firmy Business Lease, w ramach wolontariatu pracowniczego. Wolontariusze wraz z Pracownikami Business Lease stworzyli mocną, 38-osobową grupę wsparcia. Ich pomoc w organizacji półfinałów była nieoceniona.
Z energią i uśmiechem pracowali od wczesnych godzin porannych…  Witali na dworcach półfinalistów i bezpiecznie przetransportowali ich do amfiteatru – o co zadbali pracownicy firmy Business Lease.

Wolontariuszy można było spotkać wszędzie:  na zasceniu dbali o półfinalistów, na widowni trzymali kciuki za występujących i zabawiali publiczność, a także troszczyli się o jurorów, towarzyszyli półfinalistom podczas wchodzenia na scenę, a na scenie wręczali upominki i kwiaty.

Dbali o porządek, kierowali ruchem, sprawnie reagowali na konkretne potrzeby,  udzielali informacji na temat działań Fundacji, a także przechadzali się wokół amfiteatru i zbierali pieniądze na organizację Festiwalu w 2018 roku – w sumie zgromadzili ponad 2000 zł! Mimo tak wielu obowiązków troszczyli się nie tylko o gości, lecz także siebie nawzajem.

Nasza wspaniała grupa wsparcia opuściła Łazienki dopiero wtedy, gdy miała pewność, że wszystko jest wysprzątane i pozostawione w należytym stanie.

Bardzo dziękujemy zarówno Wolontariuszom, jak i Pracownikom Firmy Businness Lease za tę wspaniałą współpracę i ogromne wsparcie! Dzięki Wam wszystko pięknie się udało.

Niebawem znów spotkamy się na Rynku Głównym, gdzie w finale 13. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki wystąpią: Jagoda Chowaniec, Julia Gradomska, Kalina Kusterska, Bartosz Peszuk, Weronika Ryba, Martyna Wójcik – kategoria do lat 16; Kacper Barczak, Paulina Gruszecka, Aleksandra Nykiel, Sandra Pączek, Jakub Saniternik, Daniel Zawodnik – kategoria pow. 16 lat.

Szczegółowa relacja z tego wydarzenia

Najnowsze informacje o Fundacji na Twojej skrzynce

autoresponder system powered by FreshMail