Dołącz

Razem możemy góry przenosić!

12 279,35 zł – taką kwotę udało nam się zebrać na leczenie i rehabilitację Pawła Kulinicza podczas Galerii pod Gołym Niebem. To efekt wspólnego wysiłku i zaangażowania naszych Wolontariuszy oraz bardzo wielu życzliwych osób. Dziękujemy tym wszystkim, którzy się do tego przyczynili!

„Ogromnie Wam za wszystko dziękuję. Wasza pomoc jest dla mnie mega ważna i istotna. Teraz każdy dzień to dla mnie walka z bólem, ale wiem, że będzie dobrze. Czekam teraz na eksperymentalne leki i jak będę po nich chodził, to jeszcze pójdziemy razem w góry, bez tego paskudnego wózka”.

Przyłączamy się do tych podziękowań Pawła Kulinicza i pragniemy wyrazić wdzięczność naszym Wolontariuszom, którzy są pomysłodawcami i od lat organizują Galerię pod Gołym Niebem, bez ich zaangażowania ta zbiórka nie mogłaby się odbyć. Dziękujemy serdecznie wszystkim Ofiarodawcom, którzy współtworzą Galerię, przekazując własne, wyjątkowe prace, oraz wszystkim Przyjaciołom Galerii, za życzliwość i ogromne wsparcie.

 

Serdeczne podziękowania zechcą przyjąć Ofiarodawcy:

  • Pani Ewa Adryan-Mucha – za torby i wianki,
  • Pani Agnieszka Beltrani z Beltrani – za domek filcowy,
  • Pani Anna Białek-Bieda z Czas zatrzymany w okręgu – za zakładkę do książki i kolczyki,
  • Pani Joanna Biela-Gazda z Mad-Artisans – za biżuterię,
  • Pani Natalia Bielawska z EkoUbranka – za apaszkę Minionki,
  • Państwo Agnieszka i Jerzy Bieryło z PHU PIREO – za zabawki, hełmy i miecze rycerskie,
  • Pan Kacper Bieryło z NEBO – za notesy,
  • Pani Małgorzata Bochenek z BOHO – za torbę i bluzę,
  • Pani Magdalena Brydniak z Lawendowy bazar – za kubek,
  • Pani Anna Budniok – za zawieszki i zakładki,
  • Pan Tomasz Burakowski z Mandelane – za torebkę kotek,
  • Pani Małgorzata Bylowska Cudi KIDS – za spodenki,
  • Pani Sylwia Cinal z Lilla Sky – za poduszki,
  • Pani Agnieszka Danel z Gucia loves kids – za pojemnik,
  •  Pani Anna Domaradzka – za bransoletkę,
  • Pani Patrycja Dudek – za zabawki i ozdoby,
  • Pani Janina Dudzik – za obrazy i porcelanę,
  • Państwo Natalia i Marcin Dzieciuchowicz z Marta Frej Mem-Shirt – za kartki, koszulki  i wydruk na płótnie,
  • Pan Łukasz Dzierżyński z Little Sophie – za sowę-przytulankę,
  • Pani Ola Dyras z Onamato – za torby z autorskim nadrukiem,
  • El Pomelo – za buty firmy RIA,
  • EsoEs – za sukienkę,
  • Pani Anna Feć z Bubu Sklep – za ozdoby do włosów dla dzieci,
  • Pan Jarosław Formela – za anioły,
  • Pani Lucyna Formela – za rękodzieło,
  • Pani Michalina Gbur – za biżuterię,
  • Pani Marta Gian z TITOT – za komin i czapkę,
  • Pani Joanna Gipka z Alchemia Materii – za bransoletki,
  • Pan Dariusz Grajek – za grafiki,
  • Pani Katarzyna Grzegorczyk – za szydełkowe pantofelki i „ubranka” na jajka,
  • Pani Magdalena Grzesiak – za przekazane prace,
  • Pani Małgorzata Grześkiewicz z Lemon Lovely – za biżuterię,
  • Pani Katarzyna Haratym z KATA HARATYM – za torbę,
  • Pani Magdalena Jankowska – za biżuterię,
  • Pan Dominik Jasiński – za obraz „Thinking of you”,
  • Pan Tomasz Jaworski z DZIUKI – za czapki i spodenki dla dzieci,
  • Pan Łukasz Jemioł – za T-shirt,
  • Panie Edyta Jończy i Malwina Rodak z Tulaj – za sukienkę,
  • Pani Joanna Jurecka z JOJU – za biżuterię,
  • Pani Marta Jureczko z M-art-a-baby – za czapkę i komin,
  • Pani Joanna Kaczor – za obrazy i grafiki,
  • Pani Joanna Karolak – za podkoszulek,
  • Pani Katarzyna Kawiorska – za ręcznie malowane słoiczki,
  • Pani Halina Kaźmierczak – za obraz,
  • Pani Beata Kędzierska z Turlu Tutu – za kocyk dziecięcy,
  • Pani Małgorzata Kobylańska z Zegarynki – Biżuteria w stylu Steampunk – za biżuterię,
  • Pani Małgorzata Kocańda – za biżuterię,
  • Pani Ewa Kołbon  z me&BAGS – za torebkę,
  • Pani Dorota Kopczyńska z Mon Tissu – za poduszkę-gwiazdę,
  • Pan Jakub Krawiec z By Krawcowa – za lalkę,
  • Pani Katarzyna Kudlek – za lampy,
  • Pani Anna Lukas z Color.me project – za zestaw kosmetyków dla dzieci Dirty birdie,
  • Pani Marcin Makowski z SoxbySox – za skarpetki,
  • Pani Agnieszka Markiewicz-Kurdas z Wzrokusie – za materiałową książeczkę,
  • Pani Magdalena Marzec z Malutkich Świat – za zabawkę,
  • Pan Paweł Mildner – za plakaty,
  • Pani Joanna Mirska z Amotek – za kota-przytulankę,
  • Pan Mariusz Misiewicz z Kalaluszek – za zestawy naklejek z piratami,
  • Pani Joanna Młodynia z Mamunio – za spódniczkę tiulową,
  • Pani Barbara Molak – za obraz,
  • Pani Monika Munoz Wasztyl z Lamama – za komin,
  • Pani Aneta Niemasz z Ohmama – za królika,
  • Pani Hanna Nuszkiewicz – za rękodzieło,
  • Pani Katarzyna Ociepska z Uljado – za obrazy, rysunki i grafiki,
  • Pani Magdalena Olearczyk-Porębska z TRASHKI – za torbę
  • Pani Katarzyna Olek z KOLEKCJA – za ręcznie malowane ekotorby i poduszkę,
  • Pani Dorota Zosia Paruch z Zosiazlasu.handmade – za plecak-worek,
  • Pani Agnieszka Pawlińska – za kolczyki,
  • Pan Jakub Pels z tiPi.tu – za poduszkę,
  • Pani Joanna Piela z Manufaktoorka – za kopertówkę filcową,
  • Pani Aleksandra Piliponis-Sołoducha z ARROW Collection – za koszulki,
  • Pan Artur Piętak – za rękodzieło,
  • Pani Zuza Pietrzak-Sadowska z Krasnoludy znad Wisły – za kołyskę-zabawkę,
  • Pani Krystyna Pisarska – za obraz,
  • Pani Katarzyna Pokorska z Bucle – za ubrania,
  • Pani Małgorzata Proszek – za biżuterię,
  • PrzyKlejki – za serduszkowe naklejki,
  • Pani Adriana Sadowińska – za gliniane figurki,
  • Pani Monika Sajdak z MSajdak– za ubrania,
  • Pani Viktoriya Shalimova Venture z Shalimov – za skórzane portfele,
  • Pani Jadwiga Skubisz z Bibidreams – za czapki,
  • Pan Rafał Sonik – ubrania i czapki,
  • Pani Lidia Stopińska z Linsske – za bluzeczkę,
  • Pani Anna Maria Suchodolska – za rękawiczki bez palców,
  • Pani Zofia Surdziel – za plecak i torbę,
  • Pani Agnieszka Szczęsny z Broom – za dziecięce ubranka,
  • Pani Anna Syguła z On You – za ubrania,
  • Pani Joanna Szymkowiak z Szmateczki mateczki – za zabawki,
  • Pan Krzysztof Śmiałowski z Woolly Way – za ozdoby dla niemowląt,
  • Pani Katarzyna Śnieg z LULU – za Misia Elegancika,
  • Pani Aleksandra Tatara z Pracowni artystycznej TA-TA-RA-TA – za biżuterię, torby i przypinki,
  • Pani Ewelina Tomala z KOCIKOwo – za kotka-zabawkę,
  • Pan Tadeusz Tułodziecki – za obrazy,
  • Pani Karolina Truchalska – za malowanie butelki i maski,
  • Pan Roch Urbaniak – za grafiki,
  • Pani Patryk Wawrzonkowski – za obraz,
  • Pani Zofia Wawrzyniak – za obraz,
  • Pani Natasza Winiarska z Ekomiejsce – za olejki naturalne,
  • Pani Barbara Wiśniewska – za haftowane obrazy,
  • Pani Monika Wiśniewska z DecoHaft.pl – za torby z drelichu z haftem,
  • Pani Monika Witkowska – za książkę „Góry z duszą” z autografem oraz pocztówkę z Mount Everestu,
  • Pan Iwo Woźniak – za obraz,
  • Pani Iwona Wrońska-Stopa z Filcem Po Łapkach – za zabawkę,
  • Pani Jolanta Wysocka z CollarMe– za torby i biżuterię
  • Pan Artur Zając z LaLilu – za ozdoby do włosów dla dzieci,
  • Pani Aleksandra Zawadzka – za haft gobelinowy,
  • ZarysowanaWu – za rysunek,
  • Pani Katarzyna Zimniak z Misumisu – za nerkę i spodenki,
  • Pani Monika Źródłowska z Have a Nice Dream – za grafiki,
  • Pani Aldona Żółcik – za obraz,
  • Pani Alicja Żylewska – za zabawki i girlandy,
  • Uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Jędrzejowie oraz zeSpecjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 w Krakowie – za liczne prace,
  • Anonimowi Darczyńcy  – za przekazanie prac.

 

Podziękowania kierujemy również do następujących osób, firm i instytucji:

  • Pani Kinga Ciniewska – organizatorka targów Kraków ŁAŁ, podczas których pozyskaliśmy rękodzieło,
  • Galeria Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki” – za udostępnienie narzędzi,
  • Bunkier Cafe – za życzliwość, użyczenie podpięcia do prądu i Internetu,
  • Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki – za ponowne wypożyczenie sztalug, ławek i krzeseł,
  • Pan Zbigniew Kazimierz Witek, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie – za udostępnienie parkingu,
  • Firma Business Lease – za udostępnienie samochodów,
  • Firma Wtórpol Recykling  –  za pomoc w zorganizowaniu zbiórki zakrętek i za ich odebranie,
  • Teatr Jednej Miny – za warsztaty cyrkowe „Ale cyrk”,
  • Anikino – za zabawy, malowanie twarzy i animacje dla dzieci,
  • Harcerze ze Szczepu Orogen im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie – za wsparcie działań i pomoc w kąciku dla dzieci,
  • Pokojowy Patrol  Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – za wsparcie, pomoc techniczną i niezawodną współpracę,
  • Wolontariusze z Zespołu Szkół w Korzkwi,
  • Uczniowie z grupy Świetliki i z klasy 0 oraz Wychowawcy ze Szkoły Podstawowej im. Jadwigi Beaupre w Sygneczowie,
  • Państwo Renata i Hubert Szczurek z Firmy KSEROGRAF – za bezpłatny wydruk plakatów,
  • Pani Marta Jaroszek z Hurtowni pasmanteryjnej „Marta” – za przekazanie wstążek.

 

Równie mocno dziękujemy wszystkim tym, którzy 18 i 19 czerwca odwiedzili Galerię pod Gołym Niebem i włączyli się do zbiórki na rzecz Pawła. Bez Państwa wsparcia i hojności, nie udałoby nam się pomóc Pawłowi na tak skutecznie.

Najnowsze informacje o Fundacji na Twojej skrzynce

autoresponder system powered by FreshMail