Dołącz

#Spotkajmy się dla Lubiatowa!

Już w najbliższą środę i sobotę, 13 i 16 grudnia, rusza Kiermasz Świąteczny na uczelniach wyższych w Krakowie i Warszawie. Czekamy na Was!!!

Tygodnie intensywnej pracy, kilkudziesięciu zaangażowanych wolontariuszy oraz setki wykonanych ręcznie ozdób, dekoracji i kartek świątecznych – to bilans przygotowań do  12. „Kiermaszu Świątecznego”.

Cel jest jeden: zebrać środki finansowe na rehabilitację i terapię podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej „Spotkajmy się” w nadbałtyckim Lubiatowie.

Na kilkunastu stoiskach kiermaszowych z pewnością każdy znajdziecie coś dla siebie: ozdoby choinkowe, kartki  i dekoracje świąteczne w różnych kształtach i barwach. Choinki małe i duże z wikliny papierowej, szyszek, piórek, makaronu i orzechów. Kolorowe bombki, przytulne bałwany, uśmiechnięte anioły, świece, stroiki, dzwoneczki  i wiele więcej cudeniek.

 

 

Zapraszamy!!! Czekamy na Was na stoiskach kiermaszowych:

w Krakowie: 

Uniwersytet Jagielloński (Collegium Novum – ul. Gołębia 24), Auditorium Maximum – ul. Krupnicza 33, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej – ul. S. Łojasiewicza 4)
Politechnika Krakowska (Wydział Inżynierii Lądowej – ul. Warszawska 24)
Uniwersytet Ekonomiczny (pawilon C – ul. Rakowicka 27)
Akademia Górniczo-Hutnicza (pawilon A-0/A-2 – al. Mickiewicza 30)
Uniwersytet Pedagogiczny (budynek główny – ul. Podchorążych 2 [tylko 13 XII], Wydział Pedagogiczny – ul. Ingardena 4)
Uniwersytet Rolniczy (Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt – al. Mickiewicza 24/28)
Akademia Sztuk Pięknych (budynek główny – pl. Jana Matejki 13)
Wyższa Szkoła Europejska (budynek główny – ul. Westerplatte 11)
Akademia Wychowania Fizycznego (budynek główny oraz w zespole pomieszczeń naukowo-dydaktycznych „Jordanówka” – al. Jana Pawła II 78)

w Warszawie: Akademia Pedagogiki Specjalnej