Dołącz

Gramy z WOŚP

Tradycyjnie nowy rok Biuro Młodych rozpoczyna od wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć teraz inaczej, to wciąż jesteśmy razem. Mimo wszystko.

Dni WOŚP-owych finałów zawsze były dla nas wyjątkowym przeżyciem. Wolontariusze Biura Młodych zbierali się na krakowskim Rynku Głównym, by przywitać się z Anną Dymną i podopiecznymi „Doliny Słońca” kwestującymi w Sukiennicach, a następnie, bez względu na warunki atmosferyczne, przemierzać Kraków. Rokrocznie niektórzy z nas robili to do późnych godzin wieczornych. Za każdym razem z wypiekami na twarzy czekaliśmy na SMS-y potwierdzające zakończenie zbiórki. Z kolei rankiem następnego dnia podsumowywaliśmy wyniki naszych starań.  W najbliższą niedzielę będzie inaczej, choćby przez to, że nie spotkamy się w grupie. I na to znaleźliśmy sposób.

Założyliśmy wspólną e-skarbonkę, by pomóc w zbiórce datków na zakup nowoczesnego sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Dzięki niej, każdy z nas może kwestować bez wychodzenia z domu.

Udostępniamy również nasze wyjątkowe licytacje: elegancką suknię, przekazaną przez Annę Dymną, oraz pracę Edwarda Grabowskiego, podopiecznego z „Doliny Słońca”.

Zapewniamy, że obie licytacje są wyjątkowe i szczerze wierzymy, że przedmioty te przyniosą szczęście ich posiadaczom. Nam dodatkową radość sprawia fakt, że praca Edwarda znalazła się na aukcji Sztabu WOŚP przy Gazecie Krakowskiej, z którym od lat, jako wolontariusze, współpracujemy.

Grajmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Wszystkim wspierającym z serca dziękujemy.